HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sağlam Yapı

Biz Kimiz?

1975 de inşaat dünyasına atılan ilk adımla birlikte ikinci kuşağın 1991 yılında devraldığı bayrağı daha ileriye götürme isteği ile Sağlam Yapı'yı bu günlere taşıyarak, tüm takım arkadaşlarımızla birlikte, ilk günkü heyecan ve hırsla yolumuza devam etmekteyiz. Günümüzdeki projelerinde kaliteyi ön planda tutarak sürekli büyüyen Sağlam Yapı, sektörel faaliyetleri içerisinde ticari ve konut projelerini profesyonel bir şekilde devam ettirmektedir. İstanbul’un konut anlayışına farklılık getiren, yaşanabilir, güvenilir ve estetik yapılarıyla sektörde öncü olan Sağlam Yapı; müşterilerine özel ve nitelikli projeleri ile huzurlu yaşam alanları ve karlı yatırımlar vaat etmektedir.

Sağlam Yapı

Misyonumuz

47 yıldır inşaat faaliyetlerine devam etmekte olan Sağlam Yapı, konut inşaa ettiği her yerde yaşam kalitesini yükseltmeyi hedef almaktadır.

Sağlam Yapı

Vizyonumuz

Önümüzdeki dönemde prestijli yapılar üreterek geleceği inşa etmek yakın hedeflerimiz arasındadır. Yapıda sağlamlık, hacimde ferahlık, malzemede kalite, çevreci, detayda incelik, yenilikçi, akılcı ve doğru yaklaşımlar ve çözümlemeler vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.