Sağlam Yapı - Bizden Haberler

BAĞDAT CADDESİ’NDE YAŞAM

İstanbul’un en nezih bölgesinde bulunan, birbirinden seçkin yerli ve yabancı mağaza zincirlerine, Türk mutfağından Dünya mutfağına, her türlü damak tadına hitap eden birbirinden şık kafe ve restoranların eşlik ettiği bu caddeye sadece birkaç dakika uzaklıkta olmanın cazibesini ve lüksünü Sağlam Yapı ile yaşayacaksınız.

 

Bağdat Caddesi, sizlere elit bir yaşam ve mükemmel olanaklar sunuyor!

Moda ve Son Trendler

Paris'teki Şanzelize ve New York'taki 5th Avenue'yu geride bırakıp dünyanın en iyi 4'üncü alışveriş caddesi seçilen Bağdat Caddesi’nde alışveriş yaparken kendinizi özel hissedeceksiniz. 

Doğanın Kusursuzluğunda Bir Yaşam

Yeşillikler içindeki ara sokakları, eşsiz doğası ve özellikle yaz aylarında sahil şeridinin sunduğu olanakları ile kendinizi güzel bir rüyada sanacaksınız. 

Deniz, kum, güneş... 

Kulağa hoş gelen üç kelime, tatile çağıran, doğayı hatırlatan bir manzara... Hepsi size çok yakın olacak.

Sağlıklı Yaşam ve Spor

Denize karşı sosyal tesisler, kilometrelerce koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, yelken ve kürek yarışlarına ev sahipliği yapan, yüzlerce tekne ve yatın demirli olduğu bir marina. Sağlık, spor ve doğa ile iç içe olan bir hayat sizi bekliyor.

Gurme Lezzetler ve Yemekten Keyif Almak

Yüzlerce kafe ve restoranın olduğu bu lüks semtte; Dünya mutfağından Türk mutfağına eşsiz lezzetler keşfedecek, tadacağınız farklı lezzetlerle kendinizi gurme hissedeceksiniz. 

Etkinlik ve Açılışlarla Boy Göstermek

Yıl boyunca çeşitli kutlamaların ve kültür sanat etkinliklerin eksik olmadığı, her gün binlerce insanın ziyaret ettiği bu çekim merkezine yakın olmanın ayrılacağını yaşayacak, keyfini ve prestijini Sağlam Yapı farkıyla ve konforuyla çıkaracaksınız.

Bu kategoriden diğerleri: KENT, SAĞLAM DÖNÜŞÜYOR »
yukarı çık